LITTLE KNOWN FACTS ABOUT کارشناسی خودرو.

Little Known Facts About کارشناسی خودرو.

Little Known Facts About کارشناسی خودرو.

Blog Article

توربوشارژریک سیستم کمکی و تقویت کننده است که با وارد کردن هوای بیشتر به محفظه احتراق، توان خروجی ...

با مجله خودرو به روز باشید و درباره خودروها بیشتر بدانید.

دستگاه ضخامت سنج: خودرویی که رنگ شده باشد، یکدستی رنگ فابریک کارخانه‌ای را ندارد و میزان ضخامت رنگ در بعضی بخش‌ها با بخش‌های دیگر متفاوت است.

چند راهکار طلایی برای خرید بیمه بدنه به صورت اقساطی بدون کارمزد از بزرگترین کارگزاری آنلاین بیمه را در این مقاله مطالعه کنید.

در چنین شرایطی می‌توانید پس از تماس تلفنی یا بخش ثبت اطلاعات در وب سایت‌های مربوطه از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید.

به دلایل مختلف از جمله تبدیل خودرو به یک کالای سرمایه‌ای، معامله خودرو به یک تجارت پرسود و پرطرفدار تبدیل شده است. البته از آنجا که خودرو در بازار امروز ایران قیمت گراف و توجیه‌ناپذیری دارد، حتی متقاضیان واقعی نیز به‌ناچار به سراغ خرید خودرو دست دوم می‌روند. در حقیقت در بسیاری مواقع حتی خرید خودرو کارکرده به جای خودروی صفر نیز توصیه می‌شود.

همچنین، هیچ نیازی نیست که به مرکزی مراجعه کنید تا کارشناسان خودروتان را معاینه کنند؛ کافی است که سفارش خود را در آچاره ثبت کنید تا این افراد، به محل مورد نظر شما بیایند. این نکات مهم را درمورد قیمت کارشناسی خودرو در نظر داشته باشید: ** اگر کارشناس به محل مراجعه کند اما شما کار را لغو کنید، کارشناس می‌تواند ۵۰ هزار تومان بابت ایاب و ذهاب از شما دریافت کند.**

کارشناسی رنگ و بدنه کارشناسی فنی کارشناسی اصالت شاسی و موتور

کارشناس پس از بررسی خودرو و ارائه گزارش کامل، در صورت تمایل شما تا آخرین مرحله کارشناسی ماشین خرید نیز همراه شما خواهد بود

در واقع با تست رانندگی می‌توان میزان سلامت نسبی خودرو را تشخیص داد. کارشناس در این قسمت تمامی مواردی که در تست دیاگ مشکل ساز بودند را نیز بررسی می‌کند.در تست رانندگی موارد زیر بررسی خواهند شد:

کلیه حقوق مربوط به وبسایت و اپلیکیشن اتوشناس محفوظ میباشد.

تعادل دمای محیط نیز از اهمیت بسیاری در دقت کارشناسی برخوردار است. گرما یا سرمای غیرمعمول و همچنین عوامل محیطی مثل نور مستقیم آفتاب، بارندگی، برف و باد می‌توانند روی عملکرد کارشناس تاثیر منفی داشته باشند.

کارشناس عزیز همهٔ قسمت‌های ماشین رو به خوبی کارشناسی کرد و عیب‌های ماشین رو با جزئیات بهمون گفت.

** هزینه کارشناسی، در صورتی که کار دیگری صورت نگیرد، ۸۰ هزار تومان می‌شود. **

Report this page